o krejčovských salonech 

píšeme váš příběh

S každou věcí, kterou si pořídíte v krejčovském salonu, dostáváte navíc příběh. Jedinečnou a mnohdy napínavou story o cestě materiálů z australských plání až na stříhačské stoly v Česku. Příběh o práci stovek lidí, kteří pečují o to, aby se materiály v nejvyšší možné kvalitě dostaly až do vašich skříní.

podporujeme smysluplnost

Každým zakázkovým oděvem, na který si musíte počkat, podporujete alternativu k masové výrobě mnohdy laciné konfekce. V krejčovských salonech nenakupujete impulzivně, ale po dokonalém zvážení. Nákup z krejčovství je smysluplný a neukvapený. Vše s vámi promýšlíme.

odpovědnost k přírodě

Výroba každé košile, kterou jen koupíte a nenosíte, halenky, která se vám nehodí, spotřebovává obrovské množství vody. Jen výroba obyčejného trika "stojí" naši planetu více jak 2000 litrů vody, za jedny džíny "zaplatíme" osmi tisícovkami litrů. Pokud oděv koupíte a nenosíte, je vaše vodní stopa obrovská.

spolupracujeme

Namísto konkurenčního boje a předhánění se nízkými cenami, dáváme přednost spolupráci. Sdružujeme se, předáváme si zkušenosti, pomáháme si. Pokud si objednáte cokoli v krejčovství, dáváte příležitost k práci právě lidem u nás. Podporujete místní specialisty, mistry krejčovského řemesla.